Logo Bank Spółdzielczy w Kazimierzu Dolnym
Oferta dla Firm i Instytucji Oferta dla Rolników Oferta dla Osób Fizycznych
Logowanie Internet Banking
Dla osób Fizycznych i małych Firm
Wersja demo
Logowanie Internet Banking dla Firm
Wersja demo

13 lutego 2013 o godz. 12.00 odbędzie się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia w Banku Spółdzielczym w Kazimierzu Dolnym dzieci poznają Bank z bliska i dostaną prezenty, o których skrycie marzyły.

Fundacja Dziecięca FantazjaBanki Spółdzielcze z Grupy BPS spełniają marzenia podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. Wspólna akcja stawia na radość, przeżywanie szczęścia i dobro w życiu. Kiedy fantazja staje się rzeczywistością, znikają choroby, ból i smutek, chociaż cierpienie jest codziennością tych dzieci.

Bank Spółdzielczy w Kazimierzu Dolnym jest na co dzień blisko ludzi. Jest bankiem-sąsiadem, który zrozumie, wysłucha, poświęci czas i odpowie na potrzeby klienta. „Nasz Bank jest jedną z najstarszych spółdzielczych instytucji finansowych w województwie lubelskim. W tradycji mamy głęboko zakorzenioną misję działania na rzecz naszej społeczności. Bank uczestniczy w finansowaniu przedsięwzięć kulturalno-oświatowych i społecznych na terenie miasta Kazimierza Dolnego i okolicznych gmin. Pomoc marzycielom z najbliższej okolicy, to zaszczyt i potwierdzenie naszych wartości – Polak, jego rodzina i pomoc.”, mówi Pani Jolanta Maj, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Kazimierzu Dolnym.

Naszymi podopiecznymi są w większości dzieci z ubogich rodzin, których rodzice nie mają finansowych możliwości na spełnienie pragnień chorującego, a często też umierającego dziecka - mówi Patrycja Wróbel, członek Zarządu Fundacji Dziecięca Fantazja - Banki mierzą swoje efekty współczynnikiem wypłacalności. Fundacja - liczbą uszczęśliwionych dzieci. Dzięki Bankom Spółdzielczym tylko w grudniu i styczniu było ich ponad 50.

13 lutego w Banku Spółdzielczym w Kazimierzu Dolnym spełnią się marzenia trojga dzieci.
Dwuletnia Weronika dzielnie walczy z tętniakiem nerwu wzrokowego. W wyniku choroby dziewczynka straciła wzrok. Największym marzeniem Weroniki ( Rodziców ) jest ………… .
Ośmioletni Michał cierpiący na mózgowe porażenie dziecięce otrzyma wymarzoną konsolę Playstation3.
Dziesięcioletni Konrad walczy z chłoniakiem. Największym marzeniem Konrada jest konsola Xbox Kinect z grami.

Fundację można wesprzeć:

Rodziny, które zmagają się z ciężkimi chorobami dzieci mogą zgłaszać dziecięce marzenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej fundacji www.f-df.pl oraz listownie.

Fundacja „Dziecięca Fantazja” - jest organizacją non-profit, posiadającą status Organizacji Pożytku Publicznego. Powstała w 2003 roku. Jej jedynym celem jest wnoszenie radości w życie dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Podopiecznymi fundacji są dzieci zmagające się z nowotworami, wadami wrodzonymi i chorobami genetycznymi. Misją Fundacji Dziecięca Fantazja jest dotarcie do wszystkich cierpiących dzieci w Polsce, aby wnieść w życie dzieci i ich rodzin iskierkę radości, wiary i nadziei. Fundacja działa wyłącznie na rzecz polskich dzieci. Przez 9 lat działalności spełniła prawie 2500 najskrytszych fantazji. Fundatorami nagród są osoby indywidualne, firmy i organizacje. Więcej na: www.f-df.pl

< powrót

Copyright © 2009 Bank Spółdzielczy w Kazimierzu Dolnym. All rights reserved | Polityka Cookies
Projekt i wykonanie: Tworzenie stron internetowych