Logo Bank Spółdzielczy w Kazimierzu Dolnym
Oferta dla Firm i Instytucji Oferta dla Rolników Oferta dla Osób Fizycznych
Logowanie Internet Banking
Dla osób Fizycznych i małych Firm
Wersja demo
Logowanie Internet Banking dla Firm
Wersja demo
Internet Banking

Internet Banking - konto bankowe przez Internet

Ikona dokument Word Instrukcja obsługi Internet Banking (dokument Microsoft Word)
Ikona dokument PDF Instrukcja obsługi Internet Banking (dokument PDF)

Bezpieczeństwo w bankowości internetowej  więcej...

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów Bank Spółdzielczy w Kazimierzu Dolnym oferuje usługi bankowości elektronicznej. Korzystanie z systemu jest bardzo łatwe, a zarazem bezpieczne, dostępne 24h na dobę z dowolnego miejsca na świecie. Bez problemu dokonasz podstawowych transakcji związanych z rachunkiem lub sprawdzisz stan swoich oszczędności.

Dając Ci Internet Banking mamy na uwadze bezpieczeństwo wszystkich operacji, jakie możesz wykonać za pomocą własnego komputera. Twój czas jest dla nas cenny, dlatego mamy nadzieję, że możliwości jakie daje Ci Internet Banking, w pełni zaspokoją Twoje oczekiwania.

Tu zawsze jesteś pierwszy w kolejce.

Jeśli jesteś osobą aktywną, otwartą na nowe rozwiązania, ceniącą niezależność, swój czas i wygodę, to nasze usługi przeznaczone są właśnie dla Ciebie.

Wystarczy być posiadaczem rachunku bankowego w Banku Spółdzielczym w Kazimierzu Dolnym i posiadać komputer z dostępem do sieci internetowej z przeglądarką WWW oraz podpisać niezbędne dokumenty w placówce Banku.

Za pośrednictwem usługi Internet Banking nasz Klient ma następujące możliwości:

Bezpieczeństwo dokonywanych operacji bankowych.
Przyjęta polityka bezpieczeństwa opiera się na unikalnych hasłach jednorazowych. Hasła generowane i drukowane są w Banku. Listę haseł jednorazowych zamawia się przez internet i odbiera osobiście w Banku. Ponadto każdy Klient posiada unikatowy login i hasło, bez którego nie zaloguje się do systemu. Hasła wykorzystywane są do autoryzacji transakcji, a w szczególności do obsługi i definiowania przelewów. Każde działanie użytkownika jest rejestrowane w systemie.

Taka procedura jest wynikiem dbałości o bezpieczeństwo systemu Internet Banking.


Copyright © 2009 Bank Spółdzielczy w Kazimierzu Dolnym. All rights reserved | Polityka Cookies
Projekt i wykonanie: Tworzenie stron internetowych