Menu Logowanie

Zmiany w dokonywaniu płatności kartą w INTERNECIE

Drodzy Klienci !

Od 1 lutego 2015 r. nastąpiły zmiany w procesie dokonywania płatności kartą w Internecie. W celu odblokowania płatności internetowych, należy ustalić na karcie wysokość limitu transakcji internetowych bezpośrednio w placówce Banku Spółdzielczego w Kazimierzu Dolnym oraz aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu kartowym (www.kartosfera.pl).

Aby uruchomić płatności kartowe w Internecie postępuj zgodnie ze wskazówkami:

  1. Przyjdź do placówki sprzedażowej, która prowadzi Twój rachunek bankowy/karty i ustal limity dla transakcji internetowych dlawszystkich kart wydanych do Twojego rachunku bankowego/karty.
  2. Wejdź na stronę internetową portalu kartowego www.kartosfera.pl i postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie strony do logowania.
  3. Dokonaj rejestracji w portalu kartowym klikając „Zarejestruj się”.
  4. Podaj PESEL i kliknij „Dalej.
  5. Zaakceptuj Regulamin portalu kartowego oraz wskazane zgody i kliknij „Zarejestruj”.
  6. Zaloguj się do portalu kartowego podając PESEL oraz hasło otrzymane na numer telefonu podany przez Posiadacza rachunku/Kredytobiorcę w Banku i wskazany na poprzednim ekranie, następnie kliknij „Zaloguję.
  7. Ustaw hasło do logowania się na portalu kartowym i kliknij „Zmień”
  8. Aktywuj zabezpieczenie 3D Secure dla wybranych przez siebie kart klikając na ikonę przy 3D Secure i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
  9. Po zakończeniu prac w portalu kartowym wyloguj się z portalu kartowego klikając „Wyloguj”
  10. W celu ponownego zalogowania się do portalu wejdź na stronę portalu www.kartosfera.pl, podaj PESEL i hasło, które ustaliłeś/aś przy pierwszym logowaniu do portalu.

Copyright © 2018 Bank Spółdzielczy w Kazimierzu Dolnym.

Projekt i realizacja: AWESO